Studencka zbiórka dla Hospicjum Santa Galla

Aktualności, Środa, 17 kwietnia 2024
Studencka zbiórka dla Hospicjum Santa Galla

Sekcja Wolontariatu Studenckiego Koła Naukowego Pedagogów Akademii Zamojskiej zaprasza do włączenia się w zbiórkę na rzecz chorych z Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych.

Celem planowanego działania jest pomoc poprzez zebranie najpotrzebniejszych artykułów, które są ciągle potrzebne w wyżej wymienionej placówce.

Co zbieramy dla podopiecznych placówki?

Domestos, płyn do mycia naczyń, worki na śmieci o pojemności: 35 l, 60 l, 120 l, mleko UHT, prześcieradła bawełniane 140 x 200 cm z gumką [ten wzór dostępny jest tyko w markecie Jysk].

Gdzie można zostawić rzeczy?

Rzeczy należy złożyć w wyznaczonym miejscu w jednym z budynków AZ przy:

- ul. Pereca 2,

-  ul. Hrubieszowskiej 24,

- ul. Zamoyskiego 64.

Do kiedy trwa zbiórka?

Akcja trwa od 11 kwietnia 2024  r. do 8 maja 2024 r. Zebrane rzeczy zostaną dostarczone przez studentki pedagogiki do wspieranej placówki.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej pomocy!