WTI wykonał ozdoby na Rynek Wielki w Zamościu

Aktualności, Środa, 3 stycznia 2024
WTI wykonał ozdoby na Rynek Wielki w Zamościu

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia Wydział Techniczno–Informatyczny podjął współpracę z Urzędem Miasta Zamość w zakresie wykonania kokard zdobiących dekoracje w kształcie prezentów, które przystroiły Rynek Wielki Miasta Zamościa. Pracownicy Instytutu Mechaniki i Budowy Maszyn wraz ze studentami kierunku wykorzystali frezarkę sterowaną numerycznie, która znajduje się na wyposażeniu Centrum Badań i Zaawansowanych Technologii. Wykonano kształty, które po złożeniu przeistoczyły się w piękne ozdoby. Mamy nadzieję, że specjalistyczna wiedza i sprzęt Akademii Zamojskiej przyniosły radość mieszkańcom miasta.